Biurko ANA dąb sonoma
299,00 
Ilość
wysyłka 144 GODZIN

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Nazwa mebla: biurko ANA - wymiary w cm:

1). szerokość: 124;

2). wysokość:   74;

3). głębokość:   52.

Uwagi: mebel może kolorem nieznacznie różnić się o tego z fotografii. Wynika to z niedoskonałości urządzeń technicznych.

INFORMACJA: Biurko ANA wykonane zostało z płyty wiórowej, pokrytej  nasyconym specjalnymi żywicami papierem w kolorze dąb sonoma. Płyta była poddana skrupulatnym badaniom laboratoryjnym pod względem ewentualnych zagrożeń zdrowotnych i przechodziła certyfikację w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, ul. Filtrowa 1. W wyniku tych badań i analiz, przyznano jej klasę higieniczną E1.

Oznacza to, że może przedmioty z niej wykonane mogą być używane w placówkach opiekuńczych i służby zdrowia (np. przedszkola, szpitale, przychodnie) oraz w pomieszczeniach mieszkalnych.

OPIS ROZSZERZONY: Wewnątrz prawej szafki zamykanej drzwiami, znajduje się jedna wyjmowana półka. Lewą szafkę biurka zabudowano trzema szufladami, które poruszają się na suwnicach marki GTV. Posiadają one ograniczniki wysuwu, co zapobiega wypadnięciu szuflad z suwnicowych torów. Do tych zasobów dochodzą jeszcze podblatowe kieszenie nad szafkami.

Na powierzchni blatu jest wystarczająca ilość miejsca na monitor lub laptop. Klawiatura komputera ma swoje miejsce na wysuwanej półce, znajdującej się pod blatem w środkowej części biurka.

Na jego sprawne funkcjonowanie udzielamy dwuletniej gwarancji. Jednak jego trwałość jest wielokrotnie większa. Przy roztropnym użytkowaniu może służyć nawet dwóm pokoleniom właścicieli. Życzymy Szanownemu Klientowi zadowolenia z dokonanego zakupu.

PAMIĘTAJ: kupując u nas, pomagasz niezamożnym rodzinom wielodzietnym oraz osobom pokrzywdzonym przez zdarzenia losowe.

@                                                                            

kolor dąb sonoma
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII