Biurko ARCHIMEDES lewe wenge
305,00  311,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
wysyłka do 144 godzin

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Biurko narożne ARCHIMEDES CLP SZ3P1

długość:     1245 mm

głębokość:    850 mm

wysokość:    770 mm

Biurko narożne ARCHIMEDES jest przeznaczone dla uczniów szkół średnich i wyższych. Może być wykorzystywane zarówno jako mebel domowy jak i do celów profesjonalnych. Dzięki swojemu kształtowi, pomoże wykorzystać wolną, niezagospodarowaną przestrzeń w nietypowych pomieszczeniach. Obszerny blat pozwala zainstalować niezbędne do pracy multimedialnej urządzenia peryferyjne jak i wygodnie rozłożyć potrzebne do nauki lub pracy zawodowej opracowywane materiały. 

Części ruchome biurka przesuwają się na prowadnicach marki GTV, posiadające blokadę wysuwu, co chroni półkę i szuflady przed wypadnięciem z torów przesuwowych. Zamontowana z prawej strony biurka szafka w połowie jest otwarta i ma wmontowaną jedną półkę a w drugą połowę wbudowano trzy szuflady. Mocna, stabilna konstrukcja mebla, daje pewność komfortowej, wygodnej pracy.

Biurko produkowane jest w trzech jednokolorowych wersjach w barwie białej, dąb sonoma i wenge. Wersje dwukolorowe składają się z białego korpusu i szuflad w kolorze dąb sonoma oraz w następnej wersji - korpusu w dekorze dębowym i białych frontach szuflad. Trzecia dwukolorowa wersja kolorystyczna to korpus wenge a fronty szuflad białe.

Prosimy o podanie, jaką kombinację kolorystyczną wybierasz.

PAMIĘTAJ: kupując u nas pomagasz niezamożnym rodzinom wielodzietnym oraz osobom pokrzywdzonym przez zdarzenia losowe.

kolor wenge
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII