Biurko EUREKA
299,00 
Ilość
wysyłka do 144 godzin

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Nazwa mebla: biurko EUREKA.

Wymiary w cm:

długość: 135;

wysokość: 77;

głębokość: 50. 

OPIS skrócony: Materiał używany do produkcji biurka EUREKA ma grubość 16 mm i pochodzi z zakładów KRONOSPAN. Płyta jest poddana skrupulatnym badaniom laboratoryjnym  pod względem ewentualnych zagrożeń zdrowotnych i przechodziła certyfikację w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, ul. Filtrowa 1. 

W wyniku tych badań zakwalifikowano ją do klasy higienicznej E1. Oznacza to, że może być stosowana do wykańczania wnętrz w pomieszczeniach o bardzo wysokich wymaganiach sanitarnych jak szkoły i przedszkola, szpitale i inne obiekty służby zdrowia oraz w wnętrzach mieszkalnych.       

OPIS rozszerzony: Korpus biurka składa się z dwóch szafek nakrytych blatem o wymiarach 135x50. Każda szafka posiada 1 wbudowaną szufladę. Pozostałą część przestrzeni szafki zakrywają drzwi. Wewnątrz szafek zamontowana jest jedna wyjmowana półka. Przestrzeń między szafkami o szerokości 53 cm jest wykorzystana na zamontowanie ruchomej półki na klawiaturę komputera. Pod półką jest wystarczająco dużo miejsca na krzesło i nogi dla osoby użytkownika. Między obie szafki w części plecowej zamontowano listwę stężającą, co gwarantuje sztywność całej konstrukcji i zapobiega wypadnięciu suwnicy rolkowej półki pod klawiaturę z torów przesuwowych.

Biurko dostawiane jest w elementach zapakowanych w tekturowych kartonach i należy je samodzielnie zmontować. Instrukcja montażowa w znajduje się w opakowaniu wraz z akcesoriami. Producent udziela 24 miesiące na jego sprawne funkcjonowanie. Jednak jest to mebel o dużej trwałości i okres jego użytkowania zwykle bardzo znacznie przekracza czasokres udzielonej gwarancji. Po okresie gwarancyjnym, producent będzie świadczył odpłatnie dla Kupującego usługi serwisowe w zakresie dostawy elementów lub akcesoriów, uszkodzonych z powodu niestandardowej eksploatacji mebla.

Racjonalne użytkowanie zakupionego mebla pozwoli go użytkować nawet przez kilkanaście lat. Należy go jednak rozsądnie obciążać w granicach do 50 kg, co jest wielkością zapewniającą pełną swobodę i komfort użytkowania. Incydentalnie mebel jest w stanie wytrzymać dużo większe obciążenia, ale wiąże się to z przyspieszonym jego zużyciem a nawet uszkodzeniem.

Punktowe obciążenie dna szuflad nie powinno przekroczyć 1200 g a całej szuflady – czterokrotności tej wielkości. Przy przesuwaniu biurka na inne miejsce przeznaczenia, należy zdjąć z niego wszelkie obciążenie i zapewnić gładkość i śliskość toru przesuwu. Należy również unikać stawiania na nim wilgotnych, mokrych lub bardzo gorących przedmiotów oraz stawiania go w miejscach nadmiernie zawilgoconych lub przegrzanych.

 

kolor biały mat, dąb sonoma, olcha, wenge
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII