Biurko Jay kolor wenge
165,00 
Ilość
wysyłka 144 GODZIN

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Biurko JAY -  wymiary w cm:

długość:     90;

wysokość: 74;

głębokość: 50.

Przeznaczenie: do zastosowań domowych i profesjonalnych

INFORMACJ PODSTAWOWA: Biurko JAY przeznaczone jest dla młodzieży szkolnej i do użytku domowego. Z uwagi na skromne rozmiary, może służyć jako podręczny stolik dla wygody interesantów w firmach i urzędach, gdy muszą rozłożyć dokumenty lub materiały albo coś napisać.

Biurko PIN jest produkowane z bardzo dobrej jakościowo płyty wiórowej, oklejanej powłoką melaminową w kolorze wenge.

Płyta używana do produkcji szafki ma grubość 16 mm i pochodzi z zakładów KRONOSPAN. Płyta jest poddana skrupulatnym badaniom laboratoryjnym  pod względem ewentualnych zagrożeń zdrowotnych i przechodziła certyfikację w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, ul. Filtrowa 1.

W wyniku tych badań zakwalifikowano ją do klasy higienicznej E1. Oznacza to, że może być stosowana do wykańczania wnętrz w pomieszczeniach o bardzo wysokich wymaganiach sanitarnych jak szkoły i przedszkola, szpitale, lecznice i pomieszczenia mieszkalne.

Wewnątrz szafki zamykanej drzwiami, znajduje się jedna wyjmowana półka.  Szafka i szuflada biurka, pozwalają wygodnie gospodarować przestrzenią. Na powierzchni blatu jest wystarczająca ilość miejsca na monitor lub  laptop.

Łączyna z płyty wiórowej, wmontowana pomiędzy dwie tylnie krawędzie boków, nadaje oskrzyni biurka wymaganą sztywność i stabilność. Przestrzeń wewnętrzna pod blatem, pomiędzy bokami, została dodatkowo zabudowana podestem na stacje roboczą oraz ruchomą półką na klawiaturę komputera.

DLA DOCIEKLIWYCH: Korpus i blat biurka wykonany z płyty wiórowej o grubości 16 mm, oklejonej błoną melaminową, imitującą naturalne drewno i posiadającą dużą odporność na ścieranie. Front szuflady i drzwiczek wykonano z identycznego lub podobnego materiału. Krawędzie elementów oklejone obrzeżem melaminowym, odpowiednio dobranym kolorystycznie. Złącza konstrukcyjne korpusu, przenoszące znaczne obciążenia eksploatacyjne, w zależności od potrzeb technologicznych, wykonane zostały przy użyciu wkrętów typu konfirmat i łączy mimośrodowych. Do wykonania zwykłych złącz o charakterze zwierającym, użyto kołków z drewna liściastego, osadzanych z użyciem nietoksycznego kleju w wywierconych gniazdach elementów korpusu. Plecy szafki obudowane są melaminowaną płytą pilśniową, zespoloną z podłożem cienkimi gwoździami. Zastosowanie tego materiału pozwala zmniejszyć nieco zarówno ciężar mebla jak i jego cenę, bez szkody dla jego użyteczności i estetyki. Szuflada i półka pod klawiaturę, poruszają się swobodnie na metalowych prowadnicach rolkowych. Drzwi szafki biurka zawieszone są na bardzo trwałych zawiasach puszkowych, dających możliwość ich precyzyjnej regulacji. Imitujące srebro uchwyty szuflad i drzwiczek harmonijnie kontrastują z kolorem tła.

Biurko dostawiane jest w elementach zapakowanych w tekturowych kartonach i należy je do samodzielnie zmontować. Instrukcja montażowa w znajduje się w opakowaniu wraz z akcesoriami. Producent udziela 24 miesiące na jego sprawne funkcjonowanie. Jednak jest to mebel o dużej trwałości i okres jego użytkowania zwykle bardzo znacznie przekracza czasokres udzielonej gwarancji. Po okresie gwarancyjnym, producent będzie świadczył odpłatnie dla Kupującego usługi serwisowe w zakresie dostawy elementów lub akcesoriów, uszkodzonych z powodu niestandardowej eksploatacji mebla.

Racjonalne użytkowanie zakupionego mebla pozwoli go użytkować nawet przez kilkanaście lat. Należy go jednak rozsądnie obciążać w granicach do 50 kg, co jest wielkością zapewniającą pełną swobodę i komfort użytkowania. Incydentalnie mebel jest w stanie wytrzymać dużo większe obciążenia, ale wiąże się to z przyspieszonym jego zużyciem lub nawet uszkodzeniem. Przy przesuwaniu biurka na inne miejsce, należy zdjąć z niego wszelkie obciążenie i zapewnić gładkość i śliskość toru przesuwu. Należy również unikać stawiania na nim wilgotnych, mokrych lub gorących przedmiotów oraz stawiania go w miejscach nadmiernie zawilgoconych lub przegrzanych.

Wymiary półek biurka JAY są następujące:

Półka pod drukarkę:                          315x200

Półka pod komputer:                         440x200

Półka pod klawiaturę:                        505x285

PAMIĘTAJ: kupując u nas pomagasz niezamożnym rodzinom wielodzietnym oraz osobom pokrzywdzonym przez zdarzenia losowe.

kolor wenge
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII