Biurko PIN wenge
175,00 
Ilość
wysyłka 144 GODZIN

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Biurko PIN - rozmiary biurka:

długość      – 90 cm;

głębokość  – 50 cm;

wysokość   - 74 cm.

Ciężar około 27 kg

Biurko PIN przeznaczone jest dla młodzieży szkolnej i do użytku domowego. Z uwagi na skromne rozmiary, może służyć jako podręczny stolik dla wygody interesantów w firmach i urzędach, gdy muszą rozłożyć dokumenty lub materiały albo coś napisać.

Biurko PIN jest produkowane z bardzo dobrej jakościowo płyty wiórowej, oklejanej powłoką melaminową w kolorze wenge.

Płyta używana do produkcji szafki ma grubość 16 mm i pochodzi z zakładów KRONOSPAN. Płyta jest poddana skrupulatnym badaniom laboratoryjnym  pod względem ewentualnych zagrożeń zdrowotnych i przechodziła certyfikację w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, ul. Filtrowa 1.

W wyniku tych badań zakwalifikowano ją do klasy higienicznej E1. Oznacza to, że może być stosowana do wykańczania wnętrz w pomieszczeniach o bardzo wysokich wymaganiach sanitarnych jak szkoły i przedszkola, szpitale, lecznice i pomieszczenia mieszkalne.

Biurko PIN polecane jest dla uczniów korzystających ze sprzętu komputerowego. Pod blatem znajduje się wysuwana półka na klawiaturę oraz wmontowana jest szafka z szufladą i drzwiami.

Elementy wysuwane poruszają się na prowadnicach firmy GTV. Prowadnice te posiadają ograniczniki wysuwu, zapobiegające wypadnięciu przesuwanego elementu z torów prowadnicy.

Na powierzchni blatu jest wystarczająca ilość miejsca na monitor lub laptop. Sztywność i stabilność oskrzyni biurka zapewniono poprzez zamontowanie na tylnych krawędziach obu boków, łączyny z płyty wiórowej.

Biurko PIN jest meblem tanim ale bardzo funkcjonalnym i trwałym. Udzielamy gwarancji na jego sprawne funkcjonowanie przez okres 2 lat, jednak przy roztropnym jego użytkowaniu, będzie z niego korzystać kilka pokoleń właścicieli.

PAMIĘTAJ: kupując u nas pomagasz niezamożnym rodzinom wielodzietnym oraz osobom pokrzywdzonym przez zdarzenia losowe.

kolor wenge
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII