Biurko SENEKA wenge
369,00 
Ilość
wysyłka 144 GODZIN

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Biurko SENEKA

Długość:   135 cm

Wysokość:  77 cm

Głębokość:  60 cm

INFORMACJA: Biurko SENEKA  wykonane jest z płyty wiórowej melaminowanej grubości 16 mm, firmy KRONOSPAN w kolorze wenge. Zakład Certyfikacji Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie zakwalifikował ten materiał do klasy higienicznej E1. Oznacza to, że wyroby i elementy z tej płyty mogą być użytkowane w pomieszczeniach, służby zdrowia, opiekuńczych i mieszkalnych.

Elementy biurka, po zakończeniu cyklu produkcyjnego są pakowane w paczki i wysyłane Klientom do samodzielnego montażu.

OPIS ROZSZERZONY: Konstrukcja biurka SENEKA oparta jest na uwagach i sugestiach Klientów, którzy poszukiwali mebla z obszernym blatem, aby na nim pomieścić dwa monitory lub inne dodatkowe urządzenia i aparaty lub materiały.

 Pod blatem zamontowana jest ruchoma półka na klawiaturę. Od strony zaplecza, poziomo do pionowych boków, zamontowana jest szeroka listwa stężająca, mająca za zadanie nadanie całej konstrukcji odpowiedniej sztywności i stabilności.

Po lewej stronie zamontowana jest szafka do której wbudowano trzy szuflady a między blatem a szafką znajduje się niezabudowana wnęka, stanowiąca poręczny schowek na notatki lub biurowe gadżety.

Zarówno półka jak i szuflady poruszają się na prowadnicach marki GTV. Posiadają one ograniczniki wysuwu, zabezpieczające te ruchome elementy od wypadnięcia z torów prowadnicy.

 Na biurko SENEKA udzielamy 24 miesięcznej gwarancji niezawodności technicznej, choć z całą pewnością będzie ono służyło co najmniej dwóm pokoleniom użytkowników. Jest to mebel o dużej trwałości i okres jego użytkowania zwykle bardzo znacznie przekracza czasokres udzielonej gwarancji. Po okresie gwarancyjnym, producent będzie świadczył odpłatnie dla Kupującego usługi serwisowe w zakresie dostawy elementów lub akcesoriów, uszkodzonych z powodu niestandardowej eksploatacji mebla.

Racjonalne użytkowanie zakupionego mebla pozwoli go użytkować nawet przez kilkanaście lat. Należy go jednak rozsądnie obciążać w granicach do 50 kg, co jest wielkością zapewniającą pełną swobodę i komfort użytkowania. Incydentalnie mebel jest w stanie wytrzymać dużo większe obciążenia, ale wiąże się to z przyspieszonym jego zużyciem lub nawet uszkodzeniem. Przy przesuwaniu biurka na inne miejsce, należy zdjąć z niego wszelkie obciążenie i zapewnić gładkość i śliskość toru przesuwu. Należy również unikać stawiania na nim wilgotnych, mokrych lub gorących przedmiotów oraz stawiania go w miejscach nadmiernie zawilgoconych lub przegrzanych.

PAMIĘTAJ: kupując u nas pomagasz niezamożnym rodzinom wielodzietnym oraz osobom pokrzywdzonym przez zdarzenia losowe.

kolor wenge
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII