Biurko STAR olcha
89,00 
Ilość
wysyłka 144 GODZIN

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Biurko STAR

Długość:      68 cm

Wysokość:  74 cm

Głębokość:  51 cm

 INFORMACJA: Biurko STAR wykonane jest z płyty wiórowej melaminowanej grubości 16 mm, firmy KRONOSPAN w kolorze drewna olchowego. Zakład Certyfikacji Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie zakwalifikował ten materiał do klasy higienicznej E1. Oznacza to, że wyroby i elementy z tej płyty mogą być użytkowane w pomieszczeniach, służby zdrowia, opiekuńczych i mieszkalnych.

Elementy biurka, po zakończeniu cyklu produkcyjnego są pakowane w paczki i wysyłane Klientom do samodzielnego montażu.

OPIS ROZSZERZONY: Pod blatem zamontowana jest półka na klawiaturę, wysuwana na prowadnicy firmy  GTV, które posiadają wmontowane ograniczniki wysuwu, zapobiegające wypadnięciu półki z torów prowadnicy.  Od strony zaplecza, poziomo do pionowych boków, zamontowana jest szeroka listwa stężająca, mająca za zadanie nadanie całej konstrukcji odpowiedniej sztywności i stabilności.

 Mebel przeznaczony jest dla pomieszczeń, gdzie jest mało wolnej przestrzeni. Jego niewątpliwą zaletą, oprócz znacznej miniaturyzacji – jest również jego bardzo niska cena.

Na biurko STAR udzielamy 24 miesięcznej gwarancji niezawodności technicznej, choć z całą pewnością jego żywotność będzie kilkakrotnie dłuższa.

PAMIĘTAJ: kupując u nas pomagasz niezamożnym rodzinom wielodzietnym oraz osobom pokrzywdzonym przez zdarzenia losowe.

kolor olcha
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII