Komoda ASPAZJA dąb sonoma
419,00 
Ilość
wysyłka 144 GODZIN

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Rozmiar komody ASPAZJA K-160_SZ4_D2:

długość:      - 160 cm;                                   

wysokość:   -   99 cm;

głębokość:   -   40 cm.

OPIS PODSTAWOWY: Komoda ASPAZJA K-160-D2-SZ4 wykonana została z bardzo dobrej jakościowo płyty wiórowej, oklejanej powłoką melaminową w kolorze dąb sonoma.

Płyta używana do produkcji szafki ma grubość 16 mm i pochodzi z zakładów KRONOSPAN. Jest ona poddana bardzo dokładnym  badaniom laboratoryjnym  pod względem ewentualnych zagrożeń zdrowotnych i przechodziła certyfikację w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, na ul. Filtrowej 1.

W wyniku tych badań zakwalifikowano ją do klasy higienicznej E1. Oznacza to, że może być stosowana do wykańczania wnętrz w pomieszczeniach o bardzo wysokich wymaganiach sanitarnych jak szkoły i przedszkola, szpitale i inne obiekty służby zdrowia oraz w mieszkaniach a ponadto do produkcji mebli użytkowanych w wymienionych pomieszczeniach.

Korpus komody wyposażony jest w cztery szuflady zlokalizowane w centralnej części korpusu. Są one wbudowane w konstrukcję komody w jednym rzędzie. po ich obu stronach zawieszone są drzwi, otwierane na lewo i prawo. Po ich otwarciu widoczna jest we wnętrzu każdej szafki jedna półka.

Szuflady lekko się wysuwają na prowadnicach rolkowych firmy GTV. Prowadnice te posiadają ograniczniki wysuwu, zapobiegające wypadnięciu wysuwanych elementów z torów prowadnic. Krawędzie zabezpieczone są ekologicznym obrzeżem z tworzywa ABS. Komoda ASPAZJA K-160-D2-SZ4 przeznaczona jest do użytku domowego, jako podręczna skrytka dla wielu drobiazgów. Może też być użytkowana biurze.

Elementy biurka, po zakończeniu cyklu produkcyjnego są pakowane w paczki i wysyłane Klientom do samodzielnego montażu.

OPIS ROZSZERZONY:  Na komodę ASPAZJA udzielamy 24 miesięcznej gwarancji niezawodności technicznej, choć z całą pewnością będzie ono służyło co najmniej dwóm pokoleniom użytkowników. Po okresie gwarancyjnym, producent będzie świadczył odpłatnie dla Kupującego usługi serwisowe w zakresie dostawy elementów lub akcesoriów, uszkodzonych z powodu niestandardowej eksploatacji mebla.

Racjonalne użytkowanie zakupionego mebla pozwoli go użytkować nawet przez kilkanaście lat. Należy go jednak rozsądnie obciążać w granicach do 50 kg, co jest wielkością zapewniającą pełną swobodę i komfort użytkowania. Incydentalnie, mebel jest w stanie wytrzymać dużo większe obciążenia, ale wiąże się to z ryzykiem przyspieszonego jego zużycia lub nawet uszkodzenia. Przy przesuwaniu biurka na inne miejsce, należy zdjąć z niego wszelkie obciążenie i zapewnić gładkość i śliskość toru przesuwu. Należy również unikać stawiania na nim wilgotnych, mokrych lub gorących przedmiotów oraz stawiania go w miejscach nadmiernie zawilgoconych lub przegrzanych.

PAMIĘTAJ: kupując u nas pomagasz niezamożnym rodzinom wielodzietnym oraz osobom pokrzywdzonym przez zdarzenia losowe.

 

kolor dąb sonoma
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII