Komoda DIANA K-138cm D3 SZ3
319,00 
Ilość
wysyłka do 144 godzin

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Komoda DIANA K-138-D3-SZ3

Wymiary korpusu w cm: 

1).    długość:    138;

2).    wysokość:   99;

3).    głębokość:  40.

 INFORMACJA O PRODUKCIE:

Komoda DIANA K-138-D3-SZ3 wykonana została z płyty wiórowej w kolorze białym i dąb sonoma. Przeznaczona jest do użytku domowego, jako podręczna skrytka dla wielu drobiazgów. Może też być użytkowana biurze. Korpus komody wyposażony jest w trzy szuflady i trzy drzwi.  

OPIS ROZSZERZONY: Płyta używana do produkcji szafki ma grubość 16 mm i pochodzi z zakładów KRONOSPAN. Płyta jest poddana skrupulatnym badaniom laboratoryjnym pod względem ewentualnych zagrożeń zdrowotnych i przechodziła certyfikację w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, ul. Filtrowa 1.

W wyniku tych badań zakwalifikowano ją do klasy higienicznej E1. Oznacza to, że może być stosowana do wykańczania wnętrz w pomieszczeniach o bardzo wysokich wymaganiach sanitarnych jak szkoły i przedszkola, szpitale, lecznice i pomieszczenia mieszkalne.

Korpus i blat komody wykonany został z płyty wiórowej oklejonej błoną melaminową koloru biały mat, imitującą naturalne drewno i posiadającą dużą odporność na ścieranie. Fronty szuflad wykonano z identycznego materiału. Krawędzie elementów korpusu oklejono obrzeżem ABS, odpowiednio dobranym kolorystycznie. Złącza konstrukcyjne korpusu, przenoszące znaczne obciążenia eksploatacyjne, w zależności od potrzeb technologicznych, wykonane zostały przy użyciu wkrętów typu konfirmat i łączy mimośrodowych.

Do wykonania zwykłych złącz o charakterze zwierającym, użyto kołków z drewna liściastego, osadzanych w wywierconych gniazdach elementów korpusu i zamocowanych tam z użyciem nietoksycznego kleju. Plecy mebla wykonane są z melaminowanej płyty pilśniowej, zespolonej z podłożem cienkimi gwoździami. Zastosowanie tego materiału pozwala zmniejszyć zarówno ciężar mebla jak i jego cenę, bez szkody dla jego użyteczności i estetyki.

Szuflady poruszają się swobodnie na metalowych prowadnicach rolkowych firmy GTV. Posiadają one wbudowany ogranicznik wysuwu, zapobiegający wypadnięciu szuflady z torów przesuwowych prowadnicy. 

Komoda dostawiana jest w elementach zapakowanych w wielowarstwowym tekturowych kartonie i należy ją samodzielnie zmontować. Instrukcja montażowa w znajduje się w opakowaniu wraz z akcesoriami.

Producent udziela 24 miesiące gwarancji na jego sprawne funkcjonowanie. Jednak jest to mebel o dużej trwałości i okres jego użytkowania zwykle bardzo znacznie przekracza czasokres udzielonej gwarancji. Po okresie gwarancyjnym, producent będzie świadczył odpłatnie dla Kupującego usługi serwisowe w zakresie dostawy elementów lub akcesoriów, uszkodzonych z powodu niestandardowej eksploatacji mebla.

Racjonalne użytkowanie zakupionego mebla pozwoli go użytkować nawet przez kilkanaście lat. Należy go jednak rozsądnie obciążać. Blat i korpus komody bez ryzyka uszkodzenia zniesie obciążenie do 50 kg. Jednakże punktowy nacisk na dno szuflady nie powinien wynosić więcej jak 1200 g a obciążenie całej szuflady nie więcej niż czterokrotność tego ciężaru, co jest wielkością zapewniającą pełną swobodę i komfort użytkowania. Incydentalnie mebel jest w stanie wytrzymać dużo większy nacisk, ale wiąże się to z ryzykiem jego przyspieszonego zużycia a nawet uszkodzenia.

Należy unikać stawiania na blacie wilgotnych, mokrych lub gorących przedmiotów oraz stawiania komody w miejscach wilgotnych lub przegrzanych albo stawiania jej w bezpośredniej bliskości źródeł ciepła.

PAMIĘTAJ: kupując u nas pomagasz niezamożnym rodzinom wielodzietnym oraz osobom pokrzywdzonym przez zdarzenia losowe.

kolor biały mat, dąb sonoma, olcha, wenge
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII