Komoda IZYDA, SZ8, korpus biały, fronty czerwone, wysoki połysk
799,00 
Ilość
wysyłka do 144 godzin

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Rozmiar komody IZYDA K-138_SZ8:

długość:       - 138 cm; 

wysokość:    -   99 cm; 

głębokość:   -   40 cm. 

Korpus komody IZYDA wykonany jest z bardzo dobrej jakościowo płyty wiórowej, oklejanej powłoką melaminową w kolorze białym matowym. Natomiast fronty szuflad wykonane zostały z zagęszczonej płyty wiórowej MDF, mającej dużo mniejszą porowatość, co jest warunkiem niezbędnym do uzyskania efektu dekoracyjnego. Na to podłoże naklejona jest błona akrylowa w kolorze czerwonym, posiadająca wysoki współczynnik odbicia światła. Daje to efekt dekoracyjny porównywalny z tradycyjną technologią z użyciem politury i mozolnym, wielogodzinnym polerowaniem.

Materiał używany do produkcji komody ma grubość 16 mm i pochodzi z zakładów KRONOSPAN. Płyta jest poddana skrupulatnym badaniom laboratoryjnym  pod względem ewentualnych zagrożeń zdrowotnych i przechodziła certyfikację w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, ul. Filtrowa 1. 

W wyniku tych badań zakwalifikowano ją do klasy higienicznej E1. Oznacza to, że może być stosowana do wykańczania wnętrz w pomieszczeniach o bardzo wysokich wymaganiach sanitarnych jak szkoły i przedszkola, szpitale i inne obiekty służby zdrowia oraz pomieszczenia mieszkalne.  

Posiada wbudowane w korpus sześć szuflad rozłożonych w dwóch rzędach. Szuflady lekko się wysuwają na prowadnicach rolkowych marki GTV. Posiadają one ograniczniki wysuwu, co zapobiega wypadnięciu szuflad z torów prowadnic. Krawędzie zabezpieczone są ekologicznym obrzeżem z tworzywa ABS.

Komoda IZYDA K-138_SZ6 przeznaczona jest do użytku domowego, jako podręczna skrytka dla wielu drobiazgów. Może też być użytkowana biurze do gromadzenia akcesoriów biurowych i materiałów pisemnych.

Na sprzedawane przez nas meble udzielamy dwuletniej gwarancji. Jednak jest to mebel o dużej trwałości i roztropnym użytkownikom będzie służył przez co najmniej dwa pokolenia.

PAMIĘTAJ: kupując u nas pomagasz niezamożnym rodzinom wielodzietnym oraz osobom pokrzywdzonym przez zdarzenia losowe.
 

 

kolor biały mat, czerwony połysk
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII