Komoda IZYDA, SZ8, korpus wenge, fronty białe
349,00 
Ilość
wysyłka do 144 godzin

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Rozmiar komody IZYDA K-138_SZ8:

długość:     - 138 cm;

wysokość:  -   99 cm;

głębokość: -   40 cm.

Komoda IZYDA K-138_SZ8 wykonana została z wysokogatunkowej wiórowej płyty laminowanej grubości 16 mm, firmy Kronospan w kolorze: korpus wenge, fronty biały mat.

Komoda IZYDA K-138_SZ8 przeznaczona jest do użytku domowego, jako podręczna skrytka dla wielu drobiazgów. Może też być użytkowana biurze. Korpus komody wyposażony jest w osiem szuflad. Są one wbudowane w konstrukcję komody w dwóch rzędach. Szuflady lekko się wysuwają na prowadnicach rolkowych marki GTV, krawędzie zabezpieczone są ekologicznym obrzeżem z tworzywa ABS.

Na sprzedawane przez nas meble udzielamy dwuletniej gwarancji. Jednak jest to mebel o dużej trwałości i roztropnym użytkownikom będzie służył przez co najmniej dwa pokolenia.

PAMIĘTAJ: kupując u nas pomagasz pokrzywdzonym przez zdarzenia losowe.

kolor biały mat, wenge
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII