Komoda PENELOPA SZ6 kolor wenge
269,00 
Ilość
wysyłka 144 GODZIN

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Nazwa mebla:            - KOMODA PENELOPA K20 SZ6

Wymiary w cm:          - długość: 120; wysokość: 77; głębokość: 40

Kategoria:                   - dla domu i ogrodu

Przeznaczenie:           - do zastosowań domowych  biurowych

Waga:                         - 45 kg

KRÓTKI OPIS: Komoda PENELOPA K120 SZ6 wykonana została z płyty wiórowej w kolorach biały, śliwa, olcha, dąb sonoma i venge. Przeznaczona jest do użytku domowego, jako podręczna skrytka dla wielu drobiazgów. Korpus komody wyposażony jest w sześć szuflad. Są one wbudowane w konstrukcję komody w dwóch rzędach położone na trzech poziomach.

DŁUGI OPIS: Korpus i blat komody wykonany został z płyty wiórowej o grubości 16 mm oklejonej błoną melaminową, imitującą naturalne drewno i posiadającą dużą odporność na ścieranie. Fronty szuflad wykonano z identycznego lub podobnego materiału. Krawędzie elementów korpusu oklejono obrzeżem melaminowym, odpowiednio dobranym kolorystycznie. Złącza konstrukcyjne korpusu, przenoszące znaczne obciążenia eksploatacyjne, w zależności od potrzeb technologicznych, wykonane zostały przy użyciu wkrętów typu konfirmat i łączy mimośrodowych. Do wykonania zwykłych złącz o charakterze zwierającym, użyto kołków z drewna liściastego, osadzanych w wywierconych gniazdach elementów korpusu i zamocowanych tam z użyciem nietoksycznego kleju. Plecy mebla wykonane są z melaminowanej płyty pilśniowej, zespolonej z podłożem cienkimi gwoździami. Zastosowanie tego materiału pozwala zmniejszyć zarówno ciężar mebla jak i jego cenę, bez szkody dla jego użyteczności i estetyki. Szuflady poruszają się swobodnie na metalowych prowadnicach rolkowych. Imitujące srebrny kolor uchwyty, harmonijnie kontrastują z kolorem płaszczyzn szuflad.

Komoda dostawiana jest w elementach zapakowanych w wielowarstwowym tekturowych kartonie i należy ją  samodzielnie zmontować. Instrukcja montażowa w znajduje się w opakowaniu wraz z akcesoriami. Producent udziela 24 miesiące na jego sprawne funkcjonowanie. Jednak jest to mebel o dużej trwałości i okres jego użytkowania zwykle bardzo znacznie przekracza czasokres udzielonej gwarancji. Po okresie gwarancyjnym, producent będzie świadczył odpłatnie dla Kupującego usługi serwisowe w zakresie dostawy elementów lub akcesoriów, uszkodzonych z powodu niestandardowej eksploatacji mebla.

Racjonalne użytkowanie zakupionego mebla pozwoli go użytkować nawet przez kilkanaście lat. Należy go jednak rozsądnie obciążać. Blat i korpus komody bez ryzyka uszkodzenia zniesie obciążenie do 50 kg. Jednakże punktowy nacisk na dno szuflady nie powinien wynosić więcej jak 1200 g a obciążenie całej szuflady nie więcej niż czterokrotność tego ciężaru, co jest wielkością zapewniającą pełną swobodę i komfort użytkowania. Incydentalnie mebel jest w stanie wytrzymać dużo większy nacisk, ale wiąże się to z przyspieszonym jego zużyciem a nawet uszkodzeniem. Należy unikać stawiania na blacie wilgotnych, mokrych lub gorących przedmiotów oraz stawiania komody w miejscach zawilgoconych lub przegrzanych.

Życzymy Drogiemu Użytkownikowi zakupionego u nas mebla zadowolenia z dokonanego wyboru.

kolor wenge
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII