Kuchnia LIMA - 180 kolor dąb sonoma
379,00 
Ilość
wysyłka 144 GODZIN

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Standardowy komplet szafek kuchennych dla zestwu LIMA 240 cm

SZAFKA WISZĄCA W40 D1 - długość: 40 cm; wysokość 58 cm; głębokość 30,50 cm; waga 14 kg. Wewnątrz szafki znajduje się jedna półka.

SZAFKA WISZĄCA W80 D2 - długość 80 cm, wysokość 58 cm, głębokość 30,50 cm; waga18 kg. Wewnątrz szafki znajduje się jedna półka

SZAFKA WISZĄCA W80G1 - długość 60 cm, wysokość 36 cm, głębokość 30,50 cm; waga 10 kg.

SZAFKA STOJĄCA S40 D1 SZ1 - długość 40 cm, wysokość 82 cm, głębokość 44,50 cm; waga 26 kg. Wewnątrz szafki znajduje się jedna półka.

SZAFKA STOJĄCA S80 ZL ZLEWOZMYWAK - długość 80 cm, wysokość 82 cm, głębokość 44,50 cm; waga 20 kg.

UWAGA - w cenie produktu są tylko szafki bez wyposzżenia dodatkowego, takiego jak zawór z wylewką lub zlewozmywak, które należy zamówić osobno.

OPIS DODATKOWY: Korpusy szafek wykonano z płyty wiórowej o grubości 16 mm, oklejonej błoną melaminową, posiadającą dużą odporność na ścieranie. Fronty drzwiczek wykonane z identycznego lub podobnego materiału. Krawędzie elementów oklejone obrzeżem melaminowym lub tworzywem ABS w zależności od klasy użytkowej mebla. Złącza konstrukcyjne korpusu, przenoszące znaczne obciążenia eksploatacyjne, w zależności od potrzeb technologicznych, wykonane zostały przy użyciu wkrętów typu konfirmat i (lub) złączy mimośrodowych. Drzwi szafek zawieszone są na zawiasach puszkowych, pozwalających precyzyjnie wyregulować ich położenie wzgledem korpusu.

Do wykonania zwykłych złącz o charakterze zwierającym, użyto kołków z drewna liściastego, osadzanych w wywierconych gniazdach elementów korpusu i zamocowanych tam z użyciem nietoksycznego kleju. Plecy szafki mebla wykonane są z melaminowanej płyty pilśniowej, zespolonej z podłożem cienkimi gwoździami. Zastosowanie tego materiału pozwala zmniejszyć zarówno ciężar mebla jak i jego cenę, bez szkody dla jego użyteczności i estetyki.

Szafka dostawiana jest w elementach zapakowanych w tekturowym kartonie do samodzielnego montażu. Instrukcja montażowa znajduje się w opakowaniu wraz z akcesoriami. Producent udziela 24 miesiące na jego sprawne funkcjonowanie. Jednak jest to mebel o dużej trwałości i okres jego użytkowania zwykle bardzo znacznie przekracza czasokres udzielonej gwarancji. Po okresie gwarancyjnym, producent będzie świadczył odpłatnie dla Kupującego usługi serwisowe w zakresie dostawy elementów lub akcesoriów, uszkodzonych z powodu niestandardowej eksploatacji mebla.

Racjonalne użytkowanie zakupionego mebla pozwoli go użytkować nawet przez kilkanaście lat. Przy przesuwaniu szafki w inne miejsce przeznaczenia, należy zdjąć z niego wszelkie obciążenie i zapewnić gładkość i śliskość toru przesuwu. Należy również unikać stawiania na nim wilgotnych, mokrych lub gorących przedmiotów oraz stawiania go w miejscach zawilgoconych lub przegrzanych.

PAMIĘTAJ: kupując u nas pomagasz niezamożnym rodzinom wielodzietnym oraz osobom pokrzywdzonym przez zdarzenia losowe.

 

kolor dąb sonoma
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII