W małej przestrzeni cenimy sobie przede wszystkim jej funkcjonalne zagospodarowanie. I właśnie w takim pomoże biała szafka łazienkowa lub też szafka w kolorze wenge. Te niezwykłe w swej budowie i zaskakujące w funkcjonalności tanie meble pomogą w utrzymaniu porządku oraz przechowywaniu kosmetyków i środków higienicznych. Będą one stanowiły również ciekawy akcent w wyposażeniu łazienki. W ofercie naszego sklepu znalazły się meble w kilku wariantach, dzięki czemu mogą Państwo sięgnąć po taki model, który swoim rozmiarem oraz układem półek w całości Państwu odpowiada.

Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje doskonale wkomponują się zarówno w stylistykę łazienki nowoczesnej, ceniącej sobie dekoracyjną oszczędność i prostotę formy, jak i tych, które inspirację zaczerpnęły z eklektycznego bogactwa zdobień.

Ekonomiczne meble łazienkowe są wykonane z płyty wiórowej, laminowanej, grubości 16 mm. Służą do przechowywania kosmetyków, lekarstw i środków higieny osobistej. Z uwagi na konieczność racjonalnego wykorzystania zwykle małej przestrzeni łazienkowej, ich gabaryty są odpowiednio przystosowane do tego celu.