Regał SENATOR biały matowy
149,00 
Ilość
wysyłka do 144 godzin

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Regał Biurowy SENATOR 5P - wymiary w cm

długość:        -  60 cm;

wysokość:     - 170 cm;

głębokość:     -   24 cm

Przeznaczenie:  - do zastosowań domowych i profesjonalnych

Standardowo regał biurowy SENATOR posiada 5 półek. Wykonany został z płyty wiórowej w kolorach: biały, dąb sonoma, dąb mleczny, olcha, wenge. Przeznaczone jest do użytkowania jako archiwum rodzinnej dokumentacji lub jako regał domowej biblioteki. Można go również wykorzystać w spiżarni do przechowywania przetworów domowych albo w garażu do przechowywania akcesoriów motoryzacyjnych. Doskonale nadaje się do celów biurowych. Efektywne wykorzystanie tego prostego i taniego mebla to tylko kwestia pomysłowości jego właściciela.

Nawiercone w bokach regału otworki, umożliwiają dowolne ustawianie odległości między półkami. Na regał SENATOR udzielamy dwuletniej gwarancji. Jednak jest to mebel o dużej trwałości i przy jego roztropnym użytkowaniu, będzie służył co najmniej dwóm pokoleniom właścicieli.

PAMIĘTAJ: kupując u nas pomagasz niezamożnym rodzinom wielodzietnym oraz osobom pokrzywdzonym przez zdarzenia losowe.

kolor biały mat
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII