Szafka łazienkowa ALCHEMIA primo - wenge
119,00 
Ilość
wysyłka 144 GODZIN

DOSTAWA

Sklep DOBRY UCZYNEK wysyła zamówienia kurierem DPD 

Kurier K-EX (przelew na konto - 25zł; za pobraniem - 29 zł)

Odbiór osobisty - zawsze 0 zł bez względu na wartość zamówienia:
miejsce odbioru - 05-850 Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego, - ul. Jaśminowa 19

ZWROTY: Kupujący może zwrócić do sklepu zakupiony towar bez podania przyczyn w terminie 14 dni licząc od dnia następnego w którym nastąpiło pokwitowanie jego odbioru. Informacja ta powinna być przekazana Sprzedawcy w sposób zapewniający pewność obrotu. Zwrotu towaru dokonuje Klient na własny koszt. Najpóźniej po 14 dniach od momentu odesłania towaru, Kupujący otrzyma zwrot wartości zakupionego towaru wraz kosztami jego zakupu.

Nie wszyskie jednak towary mogą być zwracane. Dotyczy to środków żywnościwych, rzeczy wykonanych na osobiste zamówienie, usług których realizacja jest w toku i wielu innych. Szczegółowy wykaz wyłączeń można znaleźć w ustawie o Ochronie Praw Konsumenta z dn. 30 maja 2014 r. Dz.U. z dn. 24 czerwca 2014 r. Poz. 827, łącznik do ustawy http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/2076_u.htm

Producent udziela Klientowi gwarancji, że wyprodukowana przez niego rzecz, którą zakupił Klient w naszym sklepie , będzie funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem conajmniej przez dwa lata i w tym czasie, jeśli ujawnią się jakieś wady produkcyjne lub technologiczne, dokona ich usunięcia na własny koszt.

Warunkiem uzyskania gwarancyjnego świadczenia jest przestrzeganie zasad użytkowania zakupionego przedmiotu zgodnie z prezentowanym na witrynie sklepu opisem jego cech użytkowych. Trwałość wytwarzanych przez producenta przedmiotów wielokrotnie przekracza okres gwarancyjny i pozwoli z niego korzystać użytkownikowi nawet przez dwa pokolenia.

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Szafa łazienkowa ALCHEMIA primo

długość:      29 cm; 

wysokość: 180 cm;

głębokość:   27 cm.

Przeznaczenie:  do zastosowań domowych  

KRÓTKI OPIS: SZAFA ŁAZIENKOWA SŁ30 wykonana została z płyty wiórowej w kolorze białym. Przeznaczona jest do użytku domowego, jako miejsce do przechowywania w łazience kosmetyków i środków higieny osobistej.

DLA DOCIEKLIWYCH: Korpus szafy podzielony został na trzy segmenty. Górna i dolna część szafy mają zmontowane  osobne drzwi. Wewnątrz każdej przestrzeni zamkniętej drzwiami znajduje się jedna wyjmowana półka. Środkowy segment został pomyślany jako nieosłonięta wnęka do tymczasowego, podręcznego  składowania używanych środków i urządzeń.   Szafa została wykonana z płyty wiórowej o grubości 16 mm, oklejonej błoną melaminową, imitującą naturalne drewno i posiadającą dużą odporność na ścieranie.

Krawędzie elementów oklejone obrzeżem melaminowym, odpowiednio dobranym kolorystycznie. Złącza konstrukcyjne korpusu, przenoszące znaczne obciążenia eksploatacyjne, w zależności od potrzeb technologicznych, wykonane zostały przy użyciu wkrętów typu konfirmat i łączy mimośrodowych. Do wykonania zwykłych złącz o charakterze zwierającym, użyto kołków z drewna liściastego, osadzanych w wywierconych gniazdach elementów korpusu i zamocowanych tam z użyciem nietoksycznego kleju. Plecy mebla wykonane są z melaminowanej płyty pilśniowej, zespolonej z podłożem cienkimi gwoździami. Zastosowanie tego materiału pozwala zmniejszyć zarówno ciężar mebla jak i jego cenę, bez szkody dla jego użyteczności i estetyki. Drzwi zawieszone zostały na bardzo trwałych zawiasach puszkowych, umożliwiających precyzyjną regulację ich położenia.

Szafa dostawiana jest w elementach zapakowanych w tekturowym kartonie i należy ją samodzielnie zmontować. Instrukcja montażowa w znajduje się w opakowaniu wraz z akcesoriami. Producent udziela 24 miesiące na jego sprawne funkcjonowanie. Jednak jest to mebel o dużej trwałości i okres jego użytkowania zwykle bardzo znacznie przekracza czasokres udzielonej gwarancji. Po okresie gwarancyjnym, producent będzie świadczył odpłatnie dla Kupującego usługi serwisowe w zakresie dostawy elementów lub akcesoriów, uszkodzonych z powodu niestandardowej eksploatacji mebla.

Racjonalne użytkowanie zakupionego mebla pozwoli go użytkować nawet przez kilkanaście lat. Należy unikać stawianie na półkach wilgotnych, mokrych lub gorących przedmiotów oraz szafy w miejscach silnie zawilgoconych lub przegrzanych. Standardowy mikroklimat pomieszczenia łazienkowego nie jest dla tego mebla szkodliwy.

PAMIĘTAJ: kupując u nas pomagasz niezamożnym rodzinom wielodzietnym oraz osobom pokrzywdzonym przez zdarzenia losowe.

 

kolor wenge
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII